CAMPIONATUL NATIONAL DE COPII - DCN EU
floreta feminin 12-13 ani
22 iunie 2018 Bucuresti

      Tableau of 32

    Tableau of 32     Tableau of 16   Tableau of 8   Semi-finals   Final
   1   RADU Maria Paula   ACS BALESTRA   
          RADU Maria Paula 
32   VLADOIANU Denisa   ACS BALESTRA  10/1
            RADU Maria Paula 
   17   DANILOV Maria   ACS BALESTRA       10/2
          DANILOV Maria      
16   VOICU Sofia   ACS BALESTRA  10/7     
              RADU Maria Paula 
   9   CISMAS Darra   ACS CORONA 2010 BRASOV         10/3
          CISMAS Darra           
24   MERCHANT Sorana   CSTA BUCURESTI  10/1          
            TEODORESCU Maria      
   25   CHIOREAN Maria   CS SATU MARE       10/1     
          TEODORESCU Maria        
 TEODORESCU Maria   CSTA BUCURESTI  10/1       
                RADU Maria Paula 
   5   POLSCHI Catinca   ACS FLORETA TIMISOARA           10/4
          POLSCHI Catinca             
28   BRICIU Alexia   CSTA BUCURESTI  10/1            
            POLSCHI Catinca           
   21   COSTESCU Lia   CSS TRIUMF       10/3          
          VIRAG Diana                
12   VIRAG Diana   CS SATU MARE  10/2               
              POLSCHI Catinca      
   13   ION Amalia   ACS BALESTRA         10/8     
          ION Amalia             
20   SIPOS Teodora   CSM CLUJ  10/8            
            POPESCU Iulia        
   29   DRAVECZKY Rebeka   CS SATU MARE       10/8       
          POPESCU Iulia          
 POPESCU Iulia   ACS FLORETA TIMISOARA  10/0         
                  DINCA Andreea 
   3   MITI Bikfalvi Ingrid   ACS FLORETA TIMISOARA             9/1
          MITI Bikfalvi Ingrid          
30   TIGHINEAN Sonia   ACS CORONA 2010 BRASOV  10/1         
            MITI Bikfalvi Ingrid        
   19   PESCARUS Denisa   ACS CORONA 2010 BRASOV       7/6       
          NEAGU Culea Mara             
14   NEAGU Culea Mara   ACS BALESTRA  10/7            
              MITI Bikfalvi Ingrid      
   11   TUDOR Andreea   CS PETROLUL PLOIESTI         10/0     
          PREDESCU Iulia                
22   PREDESCU Iulia   CSS TRIUMF  10/4               
            MANOLACHE Passima Iana           
   27   DRAGOS Malina   ACS CORONA 2010 BRASOV       10/2          
          MANOLACHE Passima Iana             
 MANOLACHE Passima Iana   ACS BALESTRA  10/5            
                DINCA Andreea 
   7   PATRASCU Alexia   ACS ARAMIS           8/6
          PATRASCU Alexia        
26   CREHUL Carina   CS SATU MARE  10/2       
            MALE Enya      
   23   MIRON Mara   CSM CLUJ       10/6     
          MALE Enya           
10   MALE Enya   ACS CORONA 2010 BRASOV  9/5          
              DINCA Andreea 
   15   BUZA Mara   CSM CLUJ         10/0
          STAN Alexia      
18   STAN Alexia   CSS TRIUMF  10/7     
            DINCA Andreea 
   31   STRATULAT Denisa   ACS CORONA 2010 BRASOV       10/0
          DINCA Andreea 
 DINCA Andreea   ACS BALESTRA  10/2

 
Document
engarde-escrime - 22.06.2018 13:22:41
This document is refreshed every minutes, you can refresh it yourself more frequently