CAMPIONATUL NATIONAL DE COPII - DCN EU
floreta feminin 12-13 ani
22 iunie 2018 Bucuresti

Ranking at the end of the poules

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   RADU   Maria Paula   ACS BALESTRA   1.000   29   30   qualifier 
 2   DINCA   Andreea   ACS BALESTRA   1.000   27   30   qualifier 
 3   MITI   Bikfalvi Ingrid   ACS FLORETA TIMISOARA   1.000   17   23   qualifier 
 4   POPESCU   Iulia   ACS FLORETA TIMISOARA   1.000   15   25   qualifier 
 5   POLSCHI   Catinca   ACS FLORETA TIMISOARA   0.800   13   24   qualifier 
 6   MANOLACHE   Passima Iana   ACS BALESTRA   0.800   12   22   qualifier 
 7   PATRASCU   Alexia   ACS ARAMIS   0.800   11   23   qualifier 
 8   TEODORESCU   Maria   CSTA BUCURESTI   0.800   8   22   qualifier 
 9   CISMAS   Darra   ACS CORONA 2010 BRASOV   0.667   5   23   qualifier 
 10   MALE   Enya   ACS CORONA 2010 BRASOV   0.667   5   18   qualifier 
 11   TUDOR   Andreea   CS PETROLUL PLOIESTI   0.667   3   23   qualifier 
 12   VIRAG   Diana   CS SATU MARE   0.667   2   17   qualifier 
 13   ION   Amalia   ACS BALESTRA   0.600   9   21   qualifier 
 14   NEAGU   Culea Mara   ACS BALESTRA   0.600   9   20   qualifier 
 15   BUZA   Mara   CSM CLUJ   0.500   -1   14   qualifier 
 16   VOICU   Sofia   ACS BALESTRA   0.500   -7   18   qualifier 
 17   DANILOV   Maria   ACS BALESTRA   0.400   0   18   qualifier 
 18   STAN   Alexia   CSS TRIUMF   0.400   -4   17   qualifier 
 19   PESCARUS   Denisa   ACS CORONA 2010 BRASOV   0.400   -6   12   qualifier 
 20   SIPOS   Teodora   CSM CLUJ   0.400   -8   12   qualifier 
 21   COSTESCU   Lia   CSS TRIUMF   0.400   -10   11   qualifier 
 22   PREDESCU   Iulia   CSS TRIUMF   0.333   0   18   qualifier 
 23   MIRON   Mara   CSM CLUJ   0.333   -2   20   qualifier 
 24   MERCHANT   Sorana   CSTA BUCURESTI   0.333   -11   13   qualifier 
 25   CHIOREAN   Maria   CS SATU MARE   0.200   -5   14   qualifier 
 26   CREHUL   Carina   CS SATU MARE   0.200   -11   9   qualifier 
 27   DRAGOS   Malina   ACS CORONA 2010 BRASOV   0.200   -13   11   qualifier 
 28   BRICIU   Alexia   CSTA BUCURESTI   0.167   -12   17   qualifier 
 29   DRAVECZKY   Rebeka   CS SATU MARE   0.167   -14   13   qualifier 
 30   TIGHINEAN   Sonia   ACS CORONA 2010 BRASOV   0.000   -14   10   qualifier 
 31   STRATULAT   Denisa   ACS CORONA 2010 BRASOV   0.000   -23   2   qualifier 
 32   VLADOIANU   Denisa   ACS BALESTRA   0.000   -24   6   qualifier 

 
Document
engarde-escrime - 22.06.2018 10:57:21
This document is refreshed every minutes, you can refresh it yourself more frequently